Model code: 439340518G54
Burberry
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
439340518G54
Frame Colour
Black
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens, Prescriptable
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Cat Eye Sharp
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 48mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.