Model code: 07YS12W20I53
Miu Miu
Miu Miu MU07YS SunglassesTransparent Mauve/Light Purple Brown LensesProduct code: 07YS12W20I53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MU07YS, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Miu Miu MU07YS, Black/Grey Gradient Lenses
Product Code
07YS12W20I53
Frame Colour
Purple, Transparent
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber, Violet
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Cat Eye Soft, Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 53mm. Temple: 140mm. Bridge: 18mm.