Model code: 54ZSZVN70D53
Miu Miu
Miu Miu MU54ZS SunglassesPale Gold/Brown Silver Mirror LensesProduct code: 54ZSZVN70D53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MU54ZS, Brass Gold/Dark Brown Lenses
Miu Miu MU54ZS, Antique Gold/Grey Gradient Lenses
Product Code
54ZSZVN70D53
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Mirrored Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Tint
Silver Mirror
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Oval
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 34mm. Lens Width: 53mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.