Model code: 56ZS5AK20I56
Miu Miu
Miu Miu MU56ZS SunglassesGold/Light Purple Brown LensesProduct code: 56ZS5AK20I56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Miu Miu MU56ZS, Pale Gold/Light Grey Lenses
Miu Miu MU56ZS, Pale Gold/Dark Grey Lenses
Miu Miu MU56ZS, Gold/Dark Brown Lenses
Product Code
56ZS5AK20I56
Lens Colour
Violet
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
56mm
Measurements
Lens Height: 35mm. Lens Width: 56mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.