Model code: A04S16K10I54
Miu Miu
Miu Miu MUA04S SunglassesBlack/Brown LensesProduct code: A04S16K10I54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUA04S, Black/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUA04S, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Product Code
A04S16K10I54
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.