Model code: B01S26E10R58
Miu Miu
Miu Miu MUB01S SunglassesStriped Tobacco/Yellow LensesProduct code: B01S26E10R58
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
B01S26E10R58
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Yellow/Orange
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
58mm
Style
Oversize, Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 52mm. Lens Width: 58mm. Temple: 140mm. Bridge: 18mm.