Model code: B05S16K20I51
Miu Miu
Miu Miu MUB05S SunglassesBlack/Light Purple Brown LensesProduct code: B05S16K20I51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Miu Miu MUB05S, Striped Tobacco/Red Pink Gradient Lenses
Miu Miu MUB05S, Black/Grey Gradient Lenses
Miu Miu MUB05S, Honey Havana/Brown Gradient Lenses
Product Code
B05S16K20I51
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Violet
Eye Size
51mm
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 51mm. Temple: 135mm. Bridge: 21mm.