Model code: B05S26E50U51
Miu Miu
Miu Miu MUB05S SunglassesStriped Tobacco/Red Pink Gradient LensesProduct code: B05S26E50U51
Miu Miu MUB05S, Black/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MUB05S, Honey Havana/Brown Gradient Lenses
Product Code
B05S26E50U51
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Rose
Eye Size
51mm
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 51mm. Temple: 135mm. Bridge: 21mm.