Model code: B05SF16K20I51
Miu Miu
Miu Miu MUB05SF SunglassesBlack/Light Purple Brown LensesProduct code: B05SF16K20I51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUB05SF, Black/Grey Gradient Lenses
Miu Miu MUB05SF, Honey Havana/Brown Gradient Lenses
Product Code
B05SF16K20I51
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Violet
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
51mm
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 51mm. Temple: 135mm. Bridge: 20mm.