Model code: 09ZS20H90Q54
Prada
Prada PR09ZS SunglassesTransparent Dark Brown/Brown LensesProduct code: 09ZS20H90Q54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Prada PR09ZS, Transparent Ocean/Dark Grey Lenses
Prada PR09ZS, Transparent Military Green/Dark Grey Lenses
Prada PR09ZS, Transparent Asphalt/Dark Grey Lenses
Prada PR09ZS, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
09ZS20H90Q54
Frame Colour
Brown, Transparent
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 34mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 18mm.