Model code: 10ZS16K40K54
Prada
Prada PR10ZS SunglassesBlack/Petrol Green LensesProduct code: 10ZS16K40K54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PR10ZS, Bark/Light Brown Lenses
Prada PR10ZS, Transparent Ocean/Dark Grey Lenses
Prada PR10ZS, Transparent Asphalt/Dark Grey Lenses
Product Code
10ZS16K40K54
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Green
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Square
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 22mm.