Model code: 17WS19X30N49
Best Seller
Prada
Prada PR17WS SunglassesTransparent Champagne/Platino LensesProduct code: 17WS19X30N49
Prada PR17WS, Black/Violet Lenses
Prada PR17WS, Transparent Peach/Light Brown Lenses
Product Code
17WS19X30N49
Frame Colour
Beige, Transparent
Lens Info
Mirrored Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Tint
Silver Mirror
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
49mm
Measurements
Lens Height: 36mm. Lens Width: 49mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.