Model code: 17WSF16K40J51
Prada
Prada PR17WSF SunglassesBlack/Violet LensesProduct code: 17WSF16K40J51
Pay it in 4 with Afterpay
Sorry, this item is no longer available.
You might be interested in
Product Code
17WSF16K40J51
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Violet
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
51mm
Style
Rectangular
Fit
Alternative Fit
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 51mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.