Model code: 19ZS14L06B55
Prada
Prada PR19ZS SunglassesHoney Tortoise/Dark Brown LensesProduct code: 19ZS14L06B55
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Prada PR19ZS, Juniper Tortoise/Grey Lenses
Prada PR19ZS, Black/Grey Gradient Lenses
Prada PR19ZS, Tortoise/Brown Gradient Lenses
Prada PR19ZS, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
19ZS14L06B55
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
55mm
Style
Cat Eye Soft, Geometric
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 49mm. Lens Width: 55mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.