Model code: 26ZS20F80Q55
Prada
Prada PR26ZS SunglassesGrey/Dark Grey LensesProduct code: 26ZS20F80Q55
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (7)
Prada PR26ZS, Juniper Tortoise/Grey Lenses
Prada PR26ZS, Root Tortoise/Light Brown Lenses
Prada PR26ZS, Black/Violet Lenses
Prada PR26ZS, Transparent Peach/Light Brown Lenses
Prada PR26ZS, Talc/Dark Grey Lenses
Prada PR26ZS, Sage and Honey Tortoise/Dark Brown Lenses
Prada PR26ZS, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
26ZS20F80Q55
Frame Colour
Grey, Transparent
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
55mm
Style
Oval, Petite
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 55mm. Temple: 145mm. Bridge: 16mm.