Model code: 26ZSF20F80Q56
Prada
Prada PR26ZSF SunglassesGrey/Dark Grey LensesProduct code: 26ZSF20F80Q56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PR26ZSF, Powder/Dark Purple Lenses
Prada PR26ZSF, Sage and Honey Tortoise/Dark Brown Lenses
Prada PR26ZSF, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
26ZSF20F80Q56
Frame Colour
Grey, Transparent
Lens Info
Non-Polarised Lens
Eye Size
56mm
Style
Oval, Petite
Fit
Alternative Fit
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 56mm. Temple: 145mm. Bridge: 15mm.