Model code: A02SF17N60B55
Prada
Prada PRA02SF SunglassesRoot Tortoise/Light Brown LensesProduct code: A02SF17N60B55
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PRA02SF, Havana/Violet Mirror Lenses
Prada PRA02SF, White/Dark Grey Lenses
Prada PRA02SF, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
A02SF17N60B55
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
55mm
Measurements
Lens Height: 38mm. Lens Width: 55mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.