Model code: A03S17N08T56
Prada
Prada PRA03S SunglassesHavana/Brown Glass LensesProduct code: A03S17N08T56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Prada PRA03S, Crystal Grey/Blue Glass Lenses
Prada PRA03S, Black/Blue Vintage Glass Lenses
Product Code
A03S17N08T56
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Material
Glass Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Eye Size
56mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 35mm. Lens Width: 56mm. Temple: 145mm. Bridge: 19mm.