Model code: A21S16K30H53
Prada
Prada PRA21S SunglassesBlack/Brown Polarised LensesProduct code: A21S16K30H53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRA21S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
A21S16K30H53
Frame Colour
Black
Lens Info
Polarised
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Square
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 42mm. Lens Width: 53mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.