Model code: A60SZVN30C59
Prada
Prada PRA60S SunglassesPale Gold/Blue Silver Mirror Gradient LensesProduct code: A60SZVN30C59
Pay it in 4 with Afterpay
Sorry, this item is no longer available.
You might be interested in
Product Code
A60SZVN30C59
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Mirrored Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Blue
Lens Tint
Silver Mirror
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
59mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 32mm. Lens Width: 59mm. Temple: 140mm. Bridge: 16mm.