Model code: B06S17N60B53
Prada
Prada PRB06S SunglassesRoot Tortoise/Light Brown LensesProduct code: B06S17N60B53
Pay it in 4 with Afterpay
Sorry, this item is no longer available.
You might be interested in
Product Code
B06S17N60B53
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
53mm
Measurements
Lens Height: 29mm. Lens Width: 53mm. Temple: 145mm. Bridge: 19mm.