Model code: B11S10J03D57
Prada
Prada PRB11S SunglassesHematite/Grey Lenses 57 Eye SizeProduct code: B11S10J03D57
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Prada PRB11S, Transparent Ocean/Brown Mirror Lenses 57 Eye Size
Prada PRB11S, Root Tortoise/Green Polarised Lenses 57 Eye Size
POLARISED
Prada PRB11S, Black/Dark Grey Lenses 57 Eye Size
Prada PRB11S, Black/Dark Grey Lenses 55 Eye Size
Product Code
B11S10J03D57
Frame Colour
Grey, Transparent
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
57mm
Style
Rectangular
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 34mm. Lens Width: 57mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.