Model code: B18SF16K08Z53
Prada
Prada PRB18SF SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: B18SF16K08Z53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRB18SF, Root Tortoise/Dark Brown Lenses
Product Code
B18SF16K08Z53
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Eye Size
53mm
Style
Geometric, Square
Fit
Alternative Fit
Measurements
Lens Height: 42mm. Lens Width: 53mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.