Model code: B19S29E90F52
Prada
Prada PRB19S SunglassesTerra/Light Brown LensesProduct code: B19S29E90F52
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRB19S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
B19S29E90F52
Frame Colour
Brown, Transparent
Lens Colour
Brown/Amber
Eye Size
52mm
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 52mm. Temple: 145mm. Bridge: 17mm.