Model code: B23S17N10S54
Prada
Prada PRB23S SunglassesRoot Tortoise/Brown Gradient LensesProduct code: B23S17N10S54
Prada PRB23S, Juniper Tortoise/Grey Lenses
Prada PRB23S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
B23S17N10S54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 44mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 20mm.