Model code: C03S16K50P54
Prada
Prada PRC03S SunglassesBlack/Dark Honey LensesProduct code: C03S16K50P54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PRC03S, Root Havana/Dark Grey Lenses
Prada PRC03S, Black/Dark Grey Lenses
Prada PRC03S, Transparent Grey/Dark Grey Lenses
Product Code
C03S16K50P54
Frame Colour
Black
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 41mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.