Model code: C03S17N70B54
Prada
Prada PRC03S SunglassesRoot Havana/Dark Grey LensesProduct code: C03S17N70B54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Prada PRC03S, Black/Dark Honey Lenses
Prada PRC03S, Black/Dark Grey Lenses
Prada PRC03S, Transparent Grey/Dark Grey Lenses
Product Code
C03S17N70B54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 41mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.