Model code: C07SF16K90T52
Prada
Prada PRC07SF SunglassesBlack/Dark Grey Polarised LensesProduct code: C07SF16K90T52
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Prada PRC07SF, Black/Grey Gradient Lenses
Product Code
C07SF16K90T52
Frame Colour
Black
Lens Info
Polarised
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
52mm
Style
Square
Fit
Alternative Fit
Product Includes
Hard case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 52mm. Temple: 145mm. Bridge: 16mm.