Model code: 3726MF0885J57
Limited Edition
Ray-Ban
Ray-Ban RB3726M SunglassesBlack on Black/Grey Mirror Polarised LensesProduct code: 3726MF0885J57
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
3726MF0885J57
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Black
Lens Info
Mirrored Lens, Polarised
Lens Colour
Grey/Black
Lens Tint
Silver Mirror
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
57mm
Style
Rectangular
Product Includes
Soft leather clip case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 40mm. Lens Width: 57mm. Temple: 145mm. Bridge: 18mm.