Model code: 37670014C54
Ray-Ban
Ray-Ban RB3767 SunglassesArista/Dark Grey Blue Gradient LensesProduct code: 37670014C54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Ray-Ban RB3767, Silver/Dark Grey Lenses
Ray-Ban RB3767, Silver/Grey Gradient Lenses
Ray-Ban RB3767, Arista/Dark Green Lenses
Ray-Ban RB3767, Arista/Brown Gradient Lenses
Tick
Pre-Order Now - June 03, 2026
Notify me when back in stock
Product Code
37670014C54
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Blue, Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Oval, Rimless
Product Includes
Soft leather clip case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 38mm. Lens Width: 54mm. Temple: 145mm. Bridge: 18mm.