Model code: JAC20C1SUN
Jacquemus
Jacquemus Carino SunglassesBlack and Silver/Khaki LensesProduct code: JAC20C1SUN
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
JAC20C1SUN
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Green
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
51mm
Style
Square
Product Includes
Jacquemus sunglasses come with a protective pouch. *Case may vary with sunglasses.
Measurements
Lens Width: 51mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.