Model code: 4466D601S8147
Ray-Ban
Ray-Ban RB4466D SunglassesMatte Black/Grey Polarised LensesProduct code: 4466D601S8147
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Ray-Ban RB4466D, Transparent Dark Brown/Brown Gradient Lenses
Ray-Ban RB4466D, Transparent Grey/Dark Grey Lenses
Ray-Ban RB4466D, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
4466D601S8147
Brand
Frame Material
Nylon
Frame Colour
Black
Lens Info
Polarised
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Style
Shield, Square
Product Includes
Soft leather clip case and cleaning cloth
Measurements
Lens Height: 47mm. Temple: 145mm. Bridge: 147mm.