Model code: JAC55C1SUN
Jacquemus
Jacquemus Capri SunglassesBlack and Yellow Gold/Grey LensesProduct code: JAC55C1SUN
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Jacquemus Capri, Beige and Yellow Gold/Brown Lenses
Product Code
JAC55C1SUN
Frame Colour
Black
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
55mm
Style
Rectangular
Measurements
Lens Width: 55mm. Temple: 145mm. Bridge: 16mm.