Model code: JAC55C4SUN
Jacquemus
Jacquemus Capri SunglassesBeige and Yellow Gold/Brown LensesProduct code: JAC55C4SUN
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Jacquemus Capri, Black and Yellow Gold/Grey Lenses
Product Code
JAC55C4SUN
Frame Colour
Beige
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
55mm
Style
Rectangular
Measurements
Lens Width: 55mm. Temple: 145mm. Bridge: 16mm.