Model code: 10YSVAU06B56
Best Seller
Miu Miu
Miu Miu MU10YS SunglassesHoney Havana/Dark Brown LensesProduct code: 10YSVAU06B56
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Miu Miu MU10YS, Black/Grey Gradient Lenses
Product Code
10YSVAU06B56
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
56mm
Style
Oversize, Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 49mm. Lens Width: 56mm. Temple: 135mm. Bridge: 17mm.