Model code: A04S14L60M54
Miu Miu
Miu Miu MUA04S SunglassesHoney Havana/Dark Brown LensesProduct code: A04S14L60M54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUA04S, Black/Brown Lenses
Miu Miu MUA04S, Black/Dark Grey Lenses
Tick
Pre-Order Now
Notify me when back in stock
Product Code
A04S14L60M54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens, Prescriptable
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Cat Eye Sharp
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.