Model code: A06S14L09Z54
Miu Miu
Miu Miu MUA06S SunglassesHoney Havana/Dark Brown LensesProduct code: A06S14L09Z54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (5)
Miu Miu MUA06S, Opal Burgundy/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUA06S, Milk/Brown Lenses
Miu Miu MUA06S, Black/Brown Lenses
Miu Miu MUA06S, Black/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUA06S, Honey Havana/Pink Lenses
Tick
Pre-Order Now
Notify me when back in stock
Product Code
A06S14L09Z54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens, Prescriptable
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Petite, Rectangular
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 30mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.