Model code: A52S5AK40O52
Miu Miu
Miu Miu MUA52S SunglassesGold/Grey LensesProduct code: A52S5AK40O52
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUA52S, Pale Gold/Pink Lenses
Miu Miu MUA52S, Old Gold/Dark Brown Lenses
Product Code
A52S5AK40O52
Frame Colour
Gold
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
52mm
Measurements
Lens Height: 31mm. Lens Width: 52mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.