Model code: A52S26C09Z52
Miu Miu
Miu Miu MUA52S SunglassesOld Gold/Dark Brown LensesProduct code: A52S26C09Z52
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUA52S, Pale Gold/Pink Lenses
Miu Miu MUA52S, Gold/Grey Lenses
Product Code
A52S26C09Z52
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Copper/Rose Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
52mm
Style
Oval, Petite
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 31mm. Lens Width: 52mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.