Model code: A03S14L60M53
Miu Miu
Miu Miu MUA03S SunglassesHoney Havana/Dark Brown LensesProduct code: A03S14L60M53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (6)
Miu Miu MUA03S, Grey/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MUA03S, Black/Grey Lenses
Miu Miu MUA03S, Havana Mahogany/Grey Lenses
Miu Miu MUA03S, Black/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUA03S, Honey Havana/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MUA03S, Light Havana/Brown Lenses
Product Code
A03S14L60M53
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Geometric
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 36mm. Lens Width: 53mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.