Model code: A03S16K08Z53
Miu Miu
Miu Miu MUA03S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: A03S16K08Z53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (6)
Miu Miu MUA03S, Grey/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MUA03S, Black/Grey Lenses
Miu Miu MUA03S, Havana Mahogany/Grey Lenses
Miu Miu MUA03S, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Miu Miu MUA03S, Honey Havana/Light Purple Brown Lenses
Miu Miu MUA03S, Light Havana/Brown Lenses
Tick
Pre-Order Now - May 22, 2026
Notify me when back in stock
Product Code
A03S16K08Z53
Frame Colour
Black
Lens Colour
Grey/Black
Eye Size
53mm
Style
Geometric
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 36mm. Lens Width: 53mm. Temple: 140mm. Bridge: 19mm.