Model code: 11ZSVAU04M51
Miu Miu
Miu Miu MU11ZS SunglassesHoney Havana/Green Silver Mirror LensesProduct code: 11ZSVAU04M51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (5)
Miu Miu MU11ZS, Black/Olive Green Lenses
Miu Miu MU11ZS, Honey Havana/Brown Lenses
Miu Miu MU11ZS, Black/Dark Grey Lenses
Miu Miu MU11ZS, Havana Mahogany/Grey Lenses
Miu Miu MU11ZS, Honey Havana/Light Purple Brown Lenses
Product Code
11ZSVAU04M51
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Mirrored Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Green
Lens Tint
Silver Mirror
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
51mm
Style
Petite, Rectangular
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 30mm. Lens Width: 51mm. Temple: 140mm. Bridge: 16mm.