Model code: A06S14L4I054
Miu Miu
Miu Miu MUA06S SunglassesHoney Havana/Pink LensesProduct code: A06S14L4I054
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (5)
Miu Miu MUA06S, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Miu Miu MUA06S, Opal Burgundy/Dark Grey Lenses
Miu Miu MUA06S, Milk/Brown Lenses
Miu Miu MUA06S, Black/Brown Lenses
Miu Miu MUA06S, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
A06S14L4I054
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Colour
Rose
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 30mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 17mm.