Model code: A57S5AK20S57
Miu Miu
Miu Miu MUA57S SunglassesGold/Camomilla Gradient LensesProduct code: A57S5AK20S57
Pay it in 4 with Afterpay
Product Code
A57S5AK20S57
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 1 Lenses
Eye Size
57mm
Style
Oversize, Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 56mm. Lens Width: 57mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.