Model code: 54YS5AK06I80
Miu Miu
Miu Miu MU54YS SunglassesGold/Light Purple Brown LensesProduct code: 54YS5AK06I80
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (4)
Miu Miu MU54YS, Pale Gold/Pink Mirror Lenses
Miu Miu MU54YS, Silver/Silver Mirror Lenses
Miu Miu MU54YS, Gold/Dark Grey Lenses
Miu Miu MU54YS, Gold/Light Grey Lenses
Product Code
54YS5AK06I80
Brand
Frame Material
Metal
Frame Colour
Gold
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
80mm
Style
Fashion Statement, Rectangular, Rimless, Wrap Around
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 51mm. Lens Width: 80mm. Temple: 110mm. Bridge: 14mm.