Model code: B04SF14L09Z53
Miu Miu
Miu Miu MUB04SF SunglassesHoney Havana/Dark Brown LensesProduct code: B04SF14L09Z53
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (1)
Miu Miu MUB04SF, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
B04SF14L09Z53
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
53mm
Style
Geometric, Rectangular
Fit
Alternative Fit
Measurements
Lens Height: 32mm. Lens Width: 53mm. Temple: 135mm. Bridge: 22mm.