Model code: B05S14L20U51
Miu Miu
Miu Miu MUB05S SunglassesHoney Havana/Brown Gradient LensesProduct code: B05S14L20U51
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Miu Miu MUB05S, Striped Tobacco/Red Pink Gradient Lenses
Miu Miu MUB05S, Black/Grey Gradient Lenses
Miu Miu MUB05S, Black/Light Purple Brown Lenses
Product Code
B05S14L20U51
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Brown/Amber
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
51mm
Style
Square
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 43mm. Lens Width: 51mm. Temple: 135mm. Bridge: 21mm.