Model code: A04S16K08Z54
Miu Miu
Miu Miu MUA04S SunglassesBlack/Dark Grey LensesProduct code: A04S16K08Z54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MUA04S, Black/Brown Lenses
Miu Miu MUA04S, Honey Havana/Dark Brown Lenses
Product Code
A04S16K08Z54
Frame Colour
Black
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Grey/Black
Lens Category
Category 3 Lenses
Eye Size
54mm
Measurements
Lens Height: 37mm. Lens Width: 54mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.