Model code: 06ZS26E50U50
Miu Miu
Miu Miu MU06ZS SunglassesStriped Tobacco/Etruscan Gradient LensesProduct code: 06ZS26E50U50
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (2)
Miu Miu MU06ZS, Havana/Dark Brown Lenses
Miu Miu MU06ZS, Black/Dark Grey Lenses
Product Code
06ZS26E50U50
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Graduated Lens, Non-Polarised Lens
Lens Colour
Rose
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
50mm
Style
Oval
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 50mm. Temple: 140mm. Bridge: 20mm.