Model code: 11WS14L20I54
Best Seller
Miu Miu
Miu Miu 11WS SunglassesHoney Havana/Light Purple Brown LensesProduct code: 11WS14L20I54
Pay it in 4 with Afterpay
MORE COLOURS (3)
Miu Miu 11WS, Black/Grey Lenses
Miu Miu 11WS, Havana/Brown Lenses
Miu Miu 11WS, Black/Dark Grey Lenses
Tick
Pre-Order Now
Notify me when back in stock
Product Code
11WS14L20I54
Frame Colour
Tortoise/Havana
Lens Info
Non-Polarised Lens
Lens Colour
Violet
Lens Category
Category 2 Lenses
Eye Size
54mm
Style
Fashion Classic, Oval
Product Includes
Protective case
Measurements
Lens Height: 33mm. Lens Width: 54mm. Temple: 135mm. Bridge: 21mm.